
jeep Renegade 1,4 MultiAir Turbo Limited 4*2
Jeep
Renegade
1.4 MultiAir Limited
2016
184.500
1.210.000 TL
17 Ekim
2026
Arnavutköy
İstanbul

jeep Renegade 1,4 MultiAir Turbo Limited 4*2
Jeep
Renegade
1.4 MultiAir Limited
2016
184.500
1.210.000 TL
17 Ekim
2026
Arnavutköy
İstanbul

HATASIZ BOYASIZ DEĞİŞENSİZ X-TRAİL
Nissan
X-Trail
1.6 dCi Platinum Premium Pack
2015
155.250
1.590.000 TL
17 Ekim
2026
Yakutiye
Erzurum

sıfır ayarında Chery 2025 TİGGO 7 PROMAX
Chery
Tiggo 7 Pro
1.6 TGDI Luxury
2024
7.250
2.175.000 TL
17 Ekim
2026
Ümraniye
İstanbul

Sahibinden 2015 Toyota Rav 4
Toyota
RAV 4
2.0 D-4D Elegant
2015
191.000
1.360.000 TL
16 Ekim
2026
Merkez
Burdur

Hatasız boyasız garantili
Fiat
Egea Cross
1.4 Fire Urban
2022
57.000
1.050.000 TL
15 Ekim
2026
Onikişubat
Kahramanmaraş

SERVİS GARANTİLİ HATASIZ ŞEHİR EFSANESİ
Opel
Mokka
1.2 T Edition
2025
10.000
1.735.000 TL
12 Ekim
2026
İlkadım
Samsun

SAHİBİNDEN BİNİCİSİNE CAPTUR 1.5 DCİ İCON
Renault
Captur
1.5 dCi Icon
2013
161.000
990.000 TL
11 Ekim
2026
Merkez
Bolu

İlk Sahibinden Dacia Duster Laureate 4x4 1.5 DCI 110 BG
Dacia
Duster
1.5 dCi Laureate
2016
73.000
1.300.000 TL
11 Ekim
2026
Gölcük
Kocaeli

AKADEMİSYENDEN HATASIZ, GARANTİSİ DEVAM EDEN ARAÇ PEUGEOT 2008
Peugeot
2008
1.2 VTi Active
2023
18.295
1.825.000 TL
10 Ekim
2026
Altındağ
Ankara

sahibinden hatasız İsveç tanki
Volvo
XC40
1.5 T3 Inscription
2021
80.000
2.730.000 TL
10 Ekim
2026
Merkez
Karaman

İlk Sahibinden Nissan X-Trail 1,6 dCi Platinum Premium 2018 Model İzmir
Nissan
X-Trail
1.6 dCi Platinum Premium Pack
2018
95.000
1.980.000 TL
9 Ekim
2026
Gaziemir
İzmir

İlk Sahibinden Nissan X-Trail 1,6 dCi Platium Premium 2015 Model
Nissan
X-Trail
1.6 dCi Platinum Premium Pack
2015
155.450
1.550.000 TL
9 Ekim
2026
Karabağlar
İzmir

SAHİBİNDEN ACİL SATILIK
Chery
Tiggo 7 Pro
1.6 TGDI Comfort
2024
64.000
1.610.000 TL
9 Ekim
2026
Yeşilyurt
Malatya

Kazasız, Hatasız, Boyasız, Tramersiz...
SWM
G01F
1.5 Premium
2023
26.500
1.415.000 TL
9 Ekim
2026
Çankaya
Ankara

ÖĞRETMENDEN SIFIR AYARINDA, ÇOK TEMİZ, 12BIN KM DE SUV TAM OTOMATİK.
Chery
Tiggo 8 Pro
1.6 TGDI Excellent
2023
13.000
1.950.000 TL
9 Ekim
2026
Darıca
Kocaeli

Takaslı Chry
Chery
Tiggo
1.6 Acteco Forza
2009
235.000
450 TL
9 Ekim
2026
Ataşehir
İstanbul

Gaziantep Met Oto Kiralama
Peugeot
2008
1.6 BlueHDI Allure
2017
95.000
2.750 TL
9 Ekim
2026
Şahinbey
Gaziantep

2025 model Egea Cross 3.500 km nokta hatasız.
Fiat
Egea Cross
1.4 Fire Lounge
2025
3.500
1.410.000 TL
8 Ekim
2026
Keçiören
Ankara

İlk sahibi subay'dan sıfır ayarında kapalı garaj aracı
Hyundai
Tucson
1.6 T-GDi Power Edition
2020
19.992
1.940 TL
8 Ekim
2026
Çankaya
Ankara

SAHİBİNDEN PICK UP
Mahindra
Pick-Up
2.5 4x2
2010
160.000
1 TL
8 Ekim
2026
Karabağlar
İzmir
41-60 arasındaki ilanlar gösteriliyor.
Copyright ©2026 ilanlar.com